F-controll könyvelőiroda

Üdvözöljük
honlapunkon!

A tucatnyi könyvelõiroda közül nem átlagos szeretnénk lenni, hanem az A Könyvelõ, akiben megbízhat és nyugodt lehet, hogy jó kezekben vannak adóügyei. A mi feladatunk, hogy támogassuk az Ön munkáját a mi tudásunkkal..

Ajánlatot kérek

Állásajánlatok

Csapatunk bővítéséhez gyakorlott BÉRSZÁMFEJTŐT keresünk.

Új munkatársunk feladatai:

  • gazdasági társaságok és egyéni vállalkozók teljes körű bérszámfejtése
  • TB ügyintézés, hatóságok előtti képviselet
  • havi járulékbevallások elkészítése
  • ki-és bejelentések elkészítése
  • Ügyfeleink részére kalkulációk, kimutatások készítése, tanácsadás
  • jogszabályok folyamatos nyomon követése
  • év végi igazolások kiadása, éves SZJA bevallások elkészítése

Akit keresünk:

  • Az ideális jelölt gyakorlattal rendelkező bérszámfejtő, nem jelent neki gondot a határidőkhöz való alkalmazkodás és képes az önálló munkavégzésre.
  • szakirányú végzettség (bérszámfejtői vagy bérügyi szakelőadói képesítés)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet és könyvelőprogram)
  • könyvelőirodai gyakorlat előny

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos, hogy nálunk az átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelni, viszont hosszú távú és stabil egzisztenciát tudunk biztosítani számára egy családias hangulatú, színvonalas munkakörnyezetben.

  • versenyképes munkabér
  • nyugodt munkakörülmények, jól felszerelt, légkondicionált iroda
  • felelősségteljes feladatkör, melyben ő is fejlődhet
  • képzések, továbbképzések
  • egymást segítő és jókedvű csapat

Munkavégzés helye:

  • Gödöllő, Belváros, Rézgombos Irodaház

Munkaidő:

  • főállás/részmunkaidő

Jelentkezési határidő:

  • 2018.04.20

Munkába állás kezdete:

  • azonnali

Érd.: 20/5324170

Amennyiben képesnek érzi magát ennek a munkakörnek a betöltésére, örömmel várjuk pályázatát az aniko.szombati@fcontroll.hu e-mail címre, tárgy mezőben  “bérszámfejtői pályázat” jelölésével.

Elérhetőség

Cím Travel & Tax Consulting Kft
H-2100, Gödöllő
Rézgombos Irodaház
Szabadság tér 1. I.em 104
Telefon 06 28 410 850
E-mail info@fcontroll.hu

36/28/410-850

Hírlevél

Ha szeretné, hogy folyamatosan tájékoztassuk, jogszabály válltozásokról és hasznos naprakész információkról, iratkozzon fel hírlevelünkre!